برای دختران جوانی که چند روز به عروسیشان مانده و استرس عروسی و روز های آخر را دارند پیشنهاد ویژه ای داریم . در این روزها پوست شما مستعد جوش ناشی از استرس خواهد بود . اگر پوست شما چرب باشد این عامل تشدید هم می شود . پس پاکسازی صورت چند روز قبل از مراسم عروسی به پوست شما برای نرمال سازی چربی کمک خواهد کرد , در کنار آن با بستن منافذ باز پوست دیگر نمیگذارد جوش های پوستی ایجاد شوند . همچنین پوستی نرم و لطیف خواهید داشت زیرا عمل آبرسانی را نیز انجام می دهد .

خدمات پاکسازی پوست :
- لایه برداری سطحی پوست از سلول های مرده و آلودگی ها توسط ماسک اسکراب
-  نرمال سازی چربی پوست و رطوب رسانی به آن توسط ماسک ماسک جذبی

پاکسازی پوست :
برای دختران جوانی که چند روز به عروسیشان مانده و استرس عروسی و روز های آخر را دارند پیشنهاد ویژه ای داریم .
 در این روزها پوست شما مستعد جوش ناشی از استرس خواهد بود . اگر پوست شما چرب باشد این عامل تشدید هم می شود . پس پاکسازی صورت چند روز قبل از مراسم عروسی به پوست شما برای نرمال سازی چربی کمک خواهد کرد , در کنار آن با بستن منافذ باز پوست دیگر نمیگذارد جوش های پوستی ایجاد شوند . همچنین پوستی نرم و لطیف خواهید داشت زیرا عمل آبرسانی را نیز انجام می دهد .
خبر خوب اینکه این فقط برای عروس ها نیست . شما در هر سن و هر زمانی می توانید برای پاکسازی پوست صورت خود از این ماسک ها استفاده نمایید . اگر صورت شما جوش می زند و یا دارای جوش های سر سیاه هستید , اگر فکر می کنید پوستتان کدر شده و نیاز به یک لایه برداری سطحی دارد می توانید از این پاکسازی پوست استفاده نمایید.
همانطور که گفته شد لایه برداری این پاکسازی پوست به صورت سطحی انجام می شود , بنابراین مثل روش های دیگر نیاز به مراقب های ویژه بعد از لایه برداری ندارد و مطمئنا مضراتی همچون ایجاد آکنه در طولانی مدت را هم به همراه نخواهد داشت .

توصیه :
1-    حداقل دو یا سه ماه یکبار از ماسک های پاکسازی پوست استفاده کنید چرا که علاوه بر آلودگی هایی که در هوا وجود دارد نفوذ لوازم آرایشی نیز به عمق پوست شما یکی از عوامل جوش و جوش های سرسیاه است .
2-    همانطور که توصیه می شود پاکسازی پوست را جدی بگیرید و دیر به دیر انجام ندهید , زود و پشت هم انجام دادن آن نیز مضر خواهد بود و در صورت قوی بودن مواد باعث شل شدن , افتادگی پوست صورت و ایجاد چروک های سطحی پوست خواهد شد .
3-    سعی کنید روزی را برای پاکسازی پوست در نظر بگیرید که بعد از آن بتوانید استراحت کنید , تا پوست شما هم بتواند استراحت داشته باشد .
4-    اگر در سن بلوغ هستید و یا جوش های هورمونی دارید بهتر است به جای پاکسازی پوست به صورت مکرر و بازگشت دوباره ی جوش هایتان به دکتر پوست مراجعه کنید . این روش برای شما عزیزان جوابگو نخواهد بود .
5-    کسانی که دارای پوست چرب هستند نباید بیش از حد پوست خود را بشویند , با این کار چربی پوست خود را از بین برده وغدد چربی شروع به ترشح دوبرابر چربی و در نتیجه ایجاد جوش می نمایند .


تذکر : هرگز قبل از شستن صورت و پاک کردن آرایشتان به خواب نروید زیرا هرقدر هم که بعدا عمل پاکسازی پوست انجام دهید , جبران یک شب صدمه ای که آرایش در خواب به پوستتان زده را نخواهد کرد . 


آدرس ارتباطی ما

آدرس :چهارراه هوابرد به سمت فلکه سنگی بین کوچه 9 و 11 ساختمان ساحل طبقه اول واحد 4

تلفن : 07136481156

موبایل : 09173192841

 

سالن زیبایی و آرایش لیانا بانو در شیراز

سالن زیبایی و آرایش لیانا بانو یکی از بزرگترین و معروفترین سالن های زیبایی بانوان در شیراز است که با بهترین امکانات سخت افزاری و نرم افزاری و با استفاده از آخرین متدهای آرایشی بانوان در دنیا و ایران به ارائه خدمات به بانوان محترم استان فارس بخصوص شهر شیراز می پردازد. بخشی از خدمات این عروس سرای شیراز عبارتست از: کاملترین خدمات VIP عروس، میکاپ عروس و گریم فوق تخصصی عروس، اجرای جدیدترین شیوه های رنگ و لایت توسط مواد طبیعی و استاندارد با در نظر گرفتن بافت ساقه مو و موهای رنگ شده و همچنین پاکسازی و مراقبت پوست و کلیه خدمات پوستی پلینگ ، جوان سازی و شفاف ساز پوست.

نماد اعتماد از وزارت صنعت و معدن